KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207317
nr 1320 7317
Stig Östman
(1932-2019), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad a tergo. Olja på duk, 82x100 cm
Stig Östman, svensk bildkonstnär född 1932, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:59:13
150 kr
250 kr